Bashkimi transferon qendrën amerikano- irlandeze

Basketboll

Bashkimi transferon qendrën amerikano- irlandeze

Nga: K.G. Më: 4 gusht 2022 Në ora: 00:16
Brian Fitzpatrick

Bashkimi i Prizrenit nuk ndalet me përforcime për edicionin e ri. 

Prizrenasit përforcohen me irlandezin Brian Fitzpatrick!

“KB Bashkimi transferon qendrën amerikano- irlandeze Brian Fitzpatrick!

Brian vije ne Prizren pas një karriere të bujshme ne liga te ndryshme botërore si: greke, daneze, japoneze, çeke, argjentinase, islandeze, dhe se fundi ne atë ukrainase.

Qendra 32 vjeçare gjithashtu ka qenë përfaqësues i kombëtares Irlandeze”, njofton KB Bashkimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat