Humbje në çastet e fundit për Dardanët 

Basketboll

Humbje në çastet e fundit për Dardanët 

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 17:31
Humbje në çastet e fundit për Dardanët 

Kosova U-18 vazhdon me rezultate të dobëta. 

Kësaj radhe pësuan nga Irlanda.

“Humbje në çastet e fundit për Dardanët. 

Kosova ka pësuar humbje minimale nga Irlanda me rezultat 72:73 (22:19, 24:20, 16:15, 10:19), në FIBA Kampionatin Evropian, Divizioni B për meshkuj U18”, njofton Federata e Basketbollit e Kosovës,

Dardanët nuk patën fat dhe nuk arritën të shijojnë gëzimin e parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat