Kah po shkon Ulpiana Emra?

Basketboll

Kah po shkon Ulpiana Emra?

Nga: Kemajl Goca Më: 5 gusht 2022 Në ora: 17:51
Ulpiana Emra

Basketbollistja Ulpiana Emra ka gjasa që të ndërrojë mjedis. 

Burimet tona konfirmojnë për gazetën kombëtare “Bota sot”, nuk është larg mendësh që Ulpiana të largohet nga radhët e Bashkimit të Prizrenit. 

26-vjeçarja as se pohon as se mohon, por sipas saj, tani është duke pushuar dhe ende nuk është përcaktuar për të ardhmen e saj. 

Emra nuk e përjashton mundësinë që të mbetet në ekipin e “portokallinjve” por as që të shkojë diku tjetër.

Emra është prej basketbollisteve më të mira në vendin tonë, e cila është duke menduar për karrierën e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat