Trepça përforcohet me basketbollistin kanadez

Basketboll

Trepça përforcohet me basketbollistin kanadez

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 16:02
Trepça përforcohet me basketbollistin kanadez

KB Trepça ka zyrtarizuar transferimin e ri në fund të afatit kalimtar. 

Pas lëndimit të Jahsim Floyd, klubi nga Mitrovica ka transferuar basketbollistin kanadez, Elijah Ifeje.

Kanadezi Ifeje do të mbulojë pozitën e qendrës dhe alo qendrës te kjo skuadër.

Trepça e ka ndërmend që të garojë seriozisht për titull në këtë edicion, pasi klubi e ka kaluar tashmë krizën financiare dhe objektivat për krye të tabelës janë lehtësisht të prekshëm..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat