Bashkimi prezanton edhe një basketbollist

Basketboll

Bashkimi prezanton edhe një basketbollist

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 21:05
Bashkimi prezanton edhe një basketbollist

Bashkimi i Prizrenit, prezanton edhe një basketbollist.

Prizrenasit synojnë pjesën e lartë të tabelës në edicionin e ri në elitën e basketbollit të Kosovës.

“C.J. Keyser transferi i 5t ndërkombëtarë i KB Bashkimit!

KB Bashkimi ka arritur marrëveshje me fundorin e fuqishëm amerikan 🇺🇲 C.J. Keyser 25 vjeçar (191 cm)

Me një potencial të jashtëzakonshëm Keyser vie në Prizren me këto statistika: 14.3 pikë, 2.7 kërcime dhe 1.7 asistime për ndeshje.

I urojmë mirëseardhje lojtarit tonë të ri në familjen portokall e zi”, njofton KB Bashkimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat