Baker është përforcimi i fundit për Ponte Prizrenin

Basketboll

Baker është përforcimi i fundit për Ponte Prizrenin

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 16:32
Baker

Kevin Baker është përforcimi i fundit për klubin e basketbollit Ponte Prizreni.

Ambiciet e klubit prizrenas janë katërshja e parë në renditjen e Superligës së Kosovës.   

"Kevin Baker - përforcimi i fundit.

Nga sot ekipit tonë i shtohet edhe basketbollisti i fundit i huaj alo -ja 203 cm Kevin Baker.

Kevin Baker vjen nga kolegji universitar NIAA dhe NCAA II, ku së fundi u paraqit me ekipin Lewis Clark State College ku kishte mesatare prej 15.53 pikë me efikasitet 43.5% për tre pikë”, njofton KB Ponte Prizreni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat