Benfica - Golden Eagle Ylli, në orën 22.00

Basketboll

Benfica - Golden Eagle Ylli, në orën 22.00

Më: 20 shtator 2022 Në ora: 20:03
Ylli

Golden Eagle Ylli zhvillon stërvitjen e parë në Portugali!

Therandasit nesër mbrëma do të përballen me Benficën në kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Ndeshja zhvillohet nga ora 22:00.

Kampioni i Kosovës synon paraqitje sa më të mirë ndaj skuadrës portugeze.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat