Raines në KB Trepça

Basketboll

Raines në KB Trepça

Më: 23 nëntor 2022 Në ora: 12:21
Raines në KB Trepça

Trepça e Mitrovicës synon të gjitha trofetë në Kosovë.

Mitrovicasit janë përforcuar me një basketbollist me përvojë dhe që luan në pozitën e qendrës, me synim që të janë sa më të fortë për në vazhdim të kampionatit.

Cadarian Raines është i gjatë 206 cm.

“Shtojmë muskuj e përvojë ndër "kosh".

Nuk do ndalemi deri në arritjen e qëllimeve tona të përbashkëta”, njofton KB Trepça.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat