Sulmohet ekipi i Pejës nga tifozët

Basketboll

Sulmohet ekipi i Pejës nga tifozët

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 20:54
Sulmohet ekipi i Pejës nga tifozët

Sulmohet ekipi i Pejës nga tifozët!

Është ndërprerë ndeshja mes Trepçës dhe Pejës në palestrën “Minatori”.

Kur rezultati ishte 38:52 ndeshja u ndërpre pasi ekipi i Pejës është sulmuar nga tifozët.

Më pas ka ndërhyrë edhe policia për ta qetësuar situatën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat