Përballje interesante pritet ndërmjet Bashkimit dhe Prishtinës

Basketboll

Përballje interesante pritet ndërmjet Bashkimit dhe Prishtinës

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 12:43
Përballje interesante pritet ndërmjet Bashkimit dhe Prishtinës

Të mërkurën (sot) zhvillohen dy ndeshje në xhiron e dytë të Ligës Unike për femrat.

Përballje interesante pritet ndërmjet Bashkimit dhe Prishtinës.

Janë dy skuadra rivale dhe me traditë në basketbollin e Kosovës.

Ndërkohë, sfidë me interes pritet edhe ajo në Vlorë mes kampiones së Shqipërisë, Flamurtarit dhe kampiones së Kosovës, Penzës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat