Rahoveci përforcohet me fundorin Gary Blakcston

Basketboll

Rahoveci përforcohet me fundorin Gary Blakcston

Më: 27 janar 2023 Në ora: 20:59
Gary Blakcston

Klubi i Basketbollit, Rahoveci ka njoftuar se ka arritur marrëveshje Gary Blackston.

Amerikani luan në pozitat 1 dhe 2, teksa ka luajtur më parë edhe për Prishtinën.

“KB Rahoveci konfirmon se ka arritur marrëveshje me amerikanin e pozitave 1/2, Gary Blackston, i cili do t’i bashkangjitet skuadrës shumë shpejt”.

“Blackston më parë ka luajtur për KB Prishtinën dhe ekipin suedez Koping Stars. Ai i bashkangjitet ekipit me synimin për t’u përforcuar sa më shumë në prag të Final 8 që mbahet në Rahovec nga 15 deri 19 shkurt”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat