Bashkimi - Penza, derbi i Ligën Unike

Basketboll

Bashkimi - Penza, derbi i Ligën Unike

Më: 31 janar 2023 Në ora: 13:48
Bashkimi - Penza, derbi i Ligën Unike

Vashat prizrenase kanë katër fitore e tri humbje, ndërsa ato pejane numërojnë dy fitore e pesë humbje.

3 sfida interesante në Ligën Unike!

Mesjava sjell ndeshjet e xhiros së tetë në Ligën Unike të Femrave, ku priten përballje interesante me skuadrat që duan të jenë pjesë e Top 4 dhe të garojnë për titullin e kampionit.

Liga Unike e Femrave - Java 8

E martë 

17:00 Bashkimi - Penza

E mërkurë 
19:00 Flamurtari - Tirana
17:00 Partizani - Prishtina

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat