Më 22 mars Kuvendi i Punës i FBK-së!

Basketboll

Më 22 mars Kuvendi i Punës i FBK-së!

Më: 15 mars 2023 Në ora: 12:38
Pamje nga një kuvemd

Më 22 mars Kuvendi i Punës i FBK-së!

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) njofton se më 22 Mars do të mbahet Kuvendi i Punës i FBK-së.

Kuvendi do të mbahet më 22 mars (e mërkurë) nga ora 17:30 në Hotel “Four Points by Sheraton Prishtina”.

Në këtë Kuvend do të diskutohet për Raportin e Aktiviteteve të FBK-së për vitin 2022, Raportin e Auditimit për vitin 2022, Planin e Veprimit për vitin 2023, Planin e Marketingut për vitin 2023 dhe Planin Financiar për vitin 2023.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat