Trepça bën zyrtare trajnerin e ri

Basketboll

Trepça bën zyrtare trajnerin e ri

Më: 23 maj 2023 Në ora: 12:40
Adis Beciragic

KB Trepça përmes një njoftimi në faqen zyrtare ka bërë zyrtare trajnerin e ri të klubit.

KB Trepça ka bërë të ditur se nga tani e tutje klubin do ta drejtojë trajneri i njohur, Adis Beciragic.

“Kemi kënaqësinë t'u njoftojmë që Adis Beciragic është trajner i ri i skuadrës sonë.

Beciragic është trajner i dëshmuar në basketbollin tonë dhe shumë i suksesshëm. Është edhe përzgjedhës i Bosnjë-Hercegovinës”, shkruante në postimin e Trepçës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat