Kosova U14 starton me humbje turpëruese

Basketboll

Kosova U14 starton me humbje turpëruese

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 18:24
Kosova U14

Në Prizren po zhvillohen garat ndërkombëtare të basketbollit.

Filloi turneu i FIBA YDF-së në Prizren, ku po marrin pjesë pesë shtete në të dyja konkurrencat

Në ndeshjen e parë, Kosova U14 te femrat është mundur nga Maqedonia Veriore me rezultat 23:101

Pjesëmarrës janë Kosova, Maqedonia Veriore, Turqia, Rumania dhe Bullgaria.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat