Sot filloi Klinika për Trajnerët e Basketbollit!

Basketboll

Sot filloi Klinika për Trajnerët e Basketbollit!

Më: 9 shtator 2023 Në ora: 18:14
Pamje nga klinika

Sot filloi Klinika për Trajnerët e Basketbollit!

Sot filloi Klinika për Trajnerët e Basketbollit që organizohet nga Shoqata e Trajnerëve të Basketbollit të Kosovës në bashkëpunim me Federatën e Basketbollit të Kosovës.

Ligjërues në këtë Klinikë janë trajnerët e mirënjohur Bradley Soderberg, trajner në Universitetin e Virgina të SHBA dhe Luca Palumbo trajner në Orange1 Basket Academy.

Klinika do të vazhdojë edhe nesër,

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat