Finalja e Superkupës pritet me drithërima mes Trepçës dhe Pejës

Basketboll

Finalja e Superkupës pritet me drithërima mes Trepçës dhe Pejës

Më: 16 shtator 2023 Në ora: 23:33
Pamje nga një ndeshje

Finalja e Superkupës pritet të jetë spektakël mes Trepçës dhe Pejës.

Mitrovicasit eliminuan Bashkimin dhe Sigal Prishtinën, kurse pejanët mundën Proton Cable Prizrenin dhe Golden Eagle Yllin.

‘Xehetarët’ janë fitues të Kupës, kurse verdhezinjtë janë kampionë të Kosovës.

Finalja zhvillohet të dielën nga ora 17:00!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat