Probleme në ndeshje të basketbolli

Basketboll

Probleme në ndeshje të basketbolli

Më: 25 nëntor 2023 Në ora: 19:15
Foto ilustrim

Është ndërprerë ndeshja mes Trepçës dhe Pejës, e vlefshme për javën e dhjetë në Superligën e Kosovës.

Zyrtarët e ndeshjes vendosën për ndërprerje të ndeshjes shkaku i hedhjes së mjeteve piroteknike në parket nga ana e tifozëve vendas.

Ndeshja është duke u zhvilluar në palestrën “Minatori”.

Të dy ekipet janë larguar drejt zhveshtoreve, teksa tani pritet të zbrazet së paku një pjesë ku qëndrojnë tifozët.

Ndeshja u ndërpre në çerekun e tretë, saktësisht 6:37 minuta para fundit të tij.

Trepça është duke udhëhequr me rezultatin 45:35.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat