10 aksionet më të bukura në NBA

Basketboll

10 aksionet më të bukura në NBA

Më: 28 nëntor 2023 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Në mëngjesin e së martës me kohën tonë lokale, janë zhvilluar 5 ndeshje ku janë arritur këto rezultate:

Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets 104-113,

Detroit Pistons vs Washington Wizards 107-126,

Indiana Pacers vs Portland Trail Blazers 110-114,

Philadelphia 76ers vs Los Angeles Lakers 138-94 dhe

Utah Jazz vs New Orleans Pelicans 114-112.

Nga to, NBA ka zgjedhur 10 aksionet më të bukura:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat