5 aksionet më të bukura të ndeshjes Mavericks-Thunder

Basketboll

5 aksionet më të bukura të ndeshjes Mavericks-Thunder

Më: 19 maj 2024 Në ora: 11:33
Mavericks-Thunder

Në mëngjesin e së dielës me kohën tonë lokale, është zhvilluar vetëm një ndeshje në NBA, ajo e çerekfinale në mes të Dallas Mavericks dhe Oklahoma City Thunder.

Vendasit fituan këtë ballafaqim, për të triumfuar në përgjithësi në serinë e ndeshjeve mes tyre.

Ata siguruan kualifikimin në gjysmëfinale të garës.

Në këtë ballafaqim dramatik, kishte shumë aksione të bukura, 5 prej të cilave i ka përzgjedhur NBA si më të mirat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat