Spektakël në “Minatori”, gjithçka e barabartë

Basketboll

Spektakël në “Minatori”, gjithçka e barabartë

Më: 23 maj 2024 Në ora: 20:00
Pamje nga ndeshja

Ka përfunduar pjesa e parë finales së pestë dhe vendimtare në basketboll mes Trepçës dhe Yllit.

Rezultati pas 10 minutave të parë është 30:30.

Çereku i parë u mbyll me epërsi prej gjashtë pikëve të suharekasve, por mitrovicasit shkrinë epërsinë në 10 minutëshin e dytë.

Një atmosferë fantastike po mbizotëron në “Minatori” të Mitrovicës me palestrën e stërmbushur me tifozë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat