Andorra fiton ndaj Kosovës

Basketboll

Andorra fiton ndaj Kosovës

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 15:43
Kosova

Ndeshja e ndërprerë për shkak të shiut ka vazhduar sot ndërmjet Kosovës dhe Andorrës.

Andorra shënoi fitore 13:19, që ishte e para, derisa kjo ishte humbja e tretë për Kosovën.

Enisa Kamerolli shënoi gjashtë pikë për Kosovën, Aulona Muhadri shtoi tri, derisa nga dy pikë shënuan Astera Tuhina dhe Agnesa Rrahmani.

Ndeshjet po vazhdojnë në Sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, ku për herë të parë po zhvillohet FIBA Europe Cup.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat