Trejsi Sejdini nuk ndal pozat e nxehta, “gangsterja e Elbasanit” ngre temperaturat nga bregdeti i jugut

Bota e Yjeve

Trejsi Sejdini nuk ndal pozat e nxehta, “gangsterja e Elbasanit” ngre temperaturat nga bregdeti i jugut

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 17:36
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdi është një nga femrat më “hot” të showbizz-it shqiptar.

Ish-missi ka qenë mjaft aktive kohët e fundit në rrjetet sociale duke postuar foto të nxehta me bikini.

Dhe duket se nuk ka ndërmend të ndalet me kaq.

Image

“Gangsterja e Elbasanit” ngriti temperaturat me pozat provokuese teksa po shijon pushimet në bregdetin e jugut.

Ajo pozoi me bikini në pranë një shkëmbi duke vënë në pah linjat e saj perfekte trupore.

Image

Bukuroshja shqiptare aktualisht po shijon pushimet në bregdetin e Sarandës, duke shfrytëzuar në maksimum ditët e fundit të nxehta.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat