Rihanna shfaqet në të kuqe, gjatë takimit të Ditës së Nënës në New York me ASAP Rocky

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet në të kuqe, gjatë takimit të Ditës së Nënës në New York me ASAP Rocky

Më: 13 maj 2024 Në ora: 12:41
Rihanna dhe ASAP Rocky

ASAP Rocky mori nënën e tij të famshme Rihanna në një darkë romantike për Ditën e Nënës në Roxy Bar në lagjen Tribeca të Manhattanit të dielën mbrëma.

Dhe ndërsa nuk ka asnjë lajm për fejesë, 36-vjeçarja nënë e dy fëmijëve veshi dukshëm një bizhuteri të madhe argjendi në gishtin e majtë të unazës mbi dorezat e kuqe.

Rihanna e cila mbështetet te stilistja Jahleel Weaver, kishte veshur një ansambël të kuq, të zbukuruar me logon e Comme des Garç ons së bashku me një fund maxi të kuq këmbë dhe stileto të zeza.

Ylli kishte flokët e saj bionde të lëshuara drejt dhe astar të zi të errët mbi grykën e saj të kuqe të ndezur për natën e saj të veçantë.

Riri (i lindur si Robyn Fenty) u qesh veçanërisht kur zbuloi se reperi 35-vjeçar, kishte punësuar një taksi të verdhë të qytetit të New York-ut për t’i shoqëruar në vaktin e tyre. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat