Rihanna duket plot stil, teksa shfaqet për herë të parë që nga anashkalimi i Met Galas

Bota e Yjeve

Rihanna duket plot stil, teksa shfaqet për herë të parë që nga anashkalimi i Met Galas

Më: 11 maj 2024 Në ora: 08:48
Rihanna

Rihanna u fotografua për herë të parë që nga anashkalimi i Met Galas, pasi raportohet se ishte me grip.

Këngëtarja e “Diamonds”, 36 vjeçe, u pa duke përqafuar partnerin e saj ASAP Rocky, 35 vjeç, teksa po largohej nga një ndërtesë e New Yorkut të enjten përpara se të shkonte brenda makinës së saj në pritje.

Rihanna mahniti me një fustan të zi elegant, xhup dhe xhaketë me një çantë të bardhë të hedhur mbi supe, shkruan DailyMail.

Image
Rihanna

Flokët e saj bionde ishin stiluar në perfeksion dhe ajo ishte mishërimi i freskisë me syze dielli me buzë metalike.

Duke injektuar edhe më shumë magjepsje, ajo vendosi një gjerdan argjendi.

Image
Rihanna

Ndërsa, Rihanna ishte një nga yjet më të pritur në Met Gala të së hënës në Muzeun Metropolitan të Artit, ajo nuk ia doli.

Këngëtarja dhe ikona e stilit ishte ‘e sëmurë nga gripi’, tha një burim i brendshëm për “People” të hënën, dhe nuk mundi të merrte pjesë pasi paralajmëroi se si do të ishte ansambli i saj për fansat.

Image
Rihanna

Artistja muzikore fituese e “Grammy” kishte planifikuar të merrte pjesë në festimet e këtij viti, ndërsa foli me “Extra” më 27 prill për planet e saj të modës për ngjarjen vjetore.

“Në fakt dua të dukem thjesht këtë vit”, tha Rihanna për median teksa ishte në një event promovues për linjën e saj “Fenty Beauty” në Los Angeles.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat