Rita Ora shfaqet ‘e nxehtë’ nga pushimet në Meksikë

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaqet ‘e nxehtë’ nga pushimet në Meksikë

Më: 11 maj 2024 Në ora: 15:43
Rita Ora

Rita Ora dukej spektakolare teksa kombinoi një bikinit me pantallona të shkurtra xhinse për një udhëtim ëndërr në Tulum.

Këngëtarja 33-vjeçare e hitit “Hot Right Now” është në një pushim të qetë bregdetar me motrën e saj të madhe, 35-vjeçare, dhe ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa fotografi nga eksplorimi i saj atje.

Ajo dhe burri i saj, regjisori Taika Waitit, publikuan disa imazhe të përbashkëta nga plazhi meksikan, me motrën e Ritës, Elenën që gjithashtu mori ca poza pranë palmave, shkruan The Sun.

Image
Rita Ora

Ndërkohë, Rita zgjodhi një palë bikini në formë trekëndëshe ngjyrë jeshile dhe pantallona të shkurtra të vogla derisa shtrihej mbi një dysheme të pikturuar, duke i shpëtuar nxehtësisë për freskinë e gurit.

Gjatë një dite tjetër jashtë, ajo gjithashtu zgjodhi pantallona sportive të bardha me një vijë të lartë dhe një bluzë tjetër noti, e mbuluar me një jelek të bardhë.

Image
Rita Ora

Ajo ndryshoi pamjen e zakonshme për një fustan dantelle gjysmë-transparent dhe këpucë flip-flop të zeza për një dalje në mbrëmje, përpara vizitës në një muze natën.

Ndërsa stili i këngëtares pop mund të ketë bërë përshtypje në pushimet e saj, ndjekësit me sy të mprehtë vunë re se produktet e saj nga linja e modës me markën “Primark” janë ulur ndjeshëm në çmim.

Image
Rita Ora

Shumë prej fansave kanë pyetur gjithashtu nëse fustani i saj shumë provokues dhe i hapur në ‘Met Gala 2024’ ishte nga dyqani “Primark”.

Por në fakt, fustani i saj i “Met Gala” ishte nga realizuar nga dizajneri italian Marni dhe këngëtarja shpjegoi në një postim në Instagram se fustani “përfshin në mënyrën më delikate dhe të fuqishme një tapiceri të vërtetë të zanateve njerëzore që shtrihen në një periudhë prej dy mijëvjeçarësh nga Egjipti në Romë”. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat