Më s*ksi se kurrë, muza sllovake nuk përmbahet me fotot provokuese

Bota e Yjeve

Më s*ksi se kurrë, muza sllovake nuk përmbahet me fotot provokuese

Më: 12 maj 2024 Në ora: 22:32
Luçia Javorçekova

Me 4.4 ndjekës në “Instagram”, Luçia Javorçekova mbetet ndër modelet më të preferuara në rrjetet sociale.

Bukuroshja sllovake, e cila ishte ndër muzat më të komentuara gjatë Kampionatit Botëror “Rusi 2018”, vijon të mbetet mes femrave më seksi në planet.

Këtë e konfirmojnë më së miri postimet e saj në “Instagram”

Image
Image

Modelja shfaqet në topformë në foto dhe video të nxehta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat