Beatrix Ramosaj shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram

Më: 11 maj 2024 Në ora: 18:11
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj, këngëtarja e njohur shqiptare, ka ndarë disa momente të veçanta me ndjekësit e saj në Instagram që kanë tërhequr vëmendjen e menjëhershme.

Me një seri fotografish që mund të përshkruhen si “tejet të lezetshme”, Beatrix shfaqet në një version të ri dhe sharmant.

Duke mbajtur një kostum të bardhë dypjesësh, që i vë në pah elegancën dhe stilin e saj të përkryer, Beatrix duket mahnitëse.

Image
Beatrix Ramosaj

Flokët e saj janë të lëshuara në valë, duke i shtuar një prekje natyrale dhe makijazhi i saj i thjeshtë thekson bukurinë natyrore dhe pozitivitet që ajo përçon përmes imazheve.

Por ajo që i bën këto fotografi edhe më të veçanta janë pozat e Beatrixit, ku ajo shfaqet ulur mbi kuzhinë me disa domate në dorë duke qeshur.

Image
Beatrix Ramosaj

Në përshkrimin e fotografive ajo shkroi: “Të gatuash një stuhi apo thjesht t’i vësh zjarrin kuzhinës? Ti vendos”.

Ky postim i fundit vërteton pse ajo mbetet një nga figurat më të ndjekura dhe të dashura në skenën shqiptare. 

Image
Beatrix Ramosaj
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat