Zendaya duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vogue Australia”

Bota e Yjeve

Zendaya duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vogue Australia”

Më: 14 maj 2024 Në ora: 12:43
Zendaya

Zendaya pozoi për kopertinën e numrit të majit të “Vogue Australia”.

Aktorja, filmi i fundit “Challengers” i së cilës u publikua muajin e kaluar, dukej sensacionale teksa shfaqi figurën e saj të mrekullueshme në një veshje të Stella McCartney.

Ylli, 27 vjeçe, e kombinoi pamjen me një pallto të sofistikuar të gjatë në stilin e xhaketës, teksa foli për mënyrën se si qëndron përpara në Hollywood.

Image
Zendaya

Duke gdhendur një karrierë në një industri që është e njohur për natyrën e saj jo fort të butë, Zendaya zbuloi se çelësi është të kujdesesh për veten, pasi ajo tha: “Kini kujdes për veten, në rast se dikush tjetër nuk e bën këtë.”

Zendaya, e cila gjithashtu ka punuar si producente si në “Challengers” ashtu edhe në “Euphoria”, shtoi: “Ndonjëherë mbase nuk jeni marrë aq seriozisht, ose mendimet tuaja janë disi të zhveshur “ju jeni thjesht një aktor”.

Image
Zendaya

“Më pëlqen shumë të jem në gjendje të kujdesen për veten dhe shpresoj në këtë proces të kujdesem edhe për njerëzit e tjerë.”

Zendaya nuk i zhgënjen kurrë fansat e saj me ansamblet e saj në modë, pasi ajo gjithashtu mahniti me një fustan magjepsës blu të errët për xhirimet. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat