Dua Lipa plot stil në pas-festën e Met Gala 2024

Bota e Yjeve

Dua Lipa plot stil në pas-festën e Met Gala 2024

Më: 12 maj 2024 Në ora: 08:43
Dua Lipa

Dua Lipa rrëshqiti një bluzë të vogël argjendi dhe doreza rrjetë për festën e pasdites së Met Gala të hënën mbrëma pasi vendosi një shfaqje gotike në eventin e NYC .

Krijuesi i hitit Illusion, 28 vjeç, kishte veshur gjithashtu pantallona të zeza me bel të lartë me një rrip të argjendtë dhe mbante një lesh artificial mbi njërën shpatull.

Ajo kishte një gjerdan të bukur diamanti dhe një kapelë të zezë të lëmuar në stilin ushanka me një yll argjendi të verbuar dhe një fletë rrjete të bashkangjitur.

Image
Dua Lipa

Ndërsa kthehej, Dua zbuloi se pjesa e sipërme e saj seksi kishte një rrip të dyfishtë rreth shpinës, duke punuar për të siguruar që të mos kishte keqfunksionime në gardërobë.

Dua dukej mahnitëse në Met Gala, duke kthyer kokat në një stoli me pendë të zezë, një korse të bardhë dhe një fund të zi me dantella.

Asaj iu bashkuan edhe yje të tjerë, duke përfshirë Rita Ora, Lily James dhe Sienna Miller.

Dua kishte veshur një pelerinë të zezë me një shpatull, doreza të zeza të tejdukshme me pika dhe një bluzë dantelle.

Met Gala 2024 u organizua nga artisti latin Bad Bunny, Jennifer Lopez dhe aktorët Chris Hemsworth dhe Zendaya.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat