Dua Lipa e mahnitshme në të badha

Bota e Yjeve

Dua Lipa e mahnitshme në të badha

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 10:34
Dua Lipa

Dua Lipa ka postuar disa imazhe të reja në profilin zyrtar në instagram.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka marrë vëmendje me pozat e reja ku u shfaq veshur me një jumpsuit të bardhë e transparent.

“Vajza e shfaqjes”, shkroi Dua Lipa në imazhet në të cilat u shfaq si princeshë.

Ndërkohë që këngëtarja dje ka konfirmuar edhe datat e turneut për Australi dhe Zelandë të re.

Ndryshe, kënga “Future Nostalgia” është ajo e cila e ka mbajtur Duan për muaj radhazi në maje te toplistave.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat