Trejsi Sejdini pozon plot stil

Bota e Yjeve

Trejsi Sejdini pozon plot stil

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 23:12
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini publikoi fotot plot stil në Instagram.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell pamje të reja në rrjete sociale së fundmi.

Ajo pozoi me një veshje mjaft atraktive, erdhi me korsetin e hapur tek pjesa e gjoksit dhe kostumin me shumë stil për Instagram, pamje këto që i solli nga ambiente mjaft moderne.

Image

Ish-missi pozoi për kamerën duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me shumë stil.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat