Dua Lipa e mahnitshme në sfilatën e Versace në Milano

Bota e Yjeve

Dua Lipa e mahnitshme në sfilatën e Versace në Milano

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 10:20
Dua Lipa

Shfaqja e Javës së Modës në Versace të Milanos ishte një magnet për yjet të premten pasdite: dhe Dua Lipa, Emily Ratajkowski dhe Gigi Hadid siguruan që të gjithë sytë të ishin mbi ta ndërsa sulmuan në pasarelë.

Dua, 26 vjeç, veshi një ansambël rozë që shkëlqen, duke ndezur belin dhe këmbët e gjata. Fustani i ngushtë me dy pjesë kishte një zbukurim të thellë, me rripa që përputheshin dhe taka të lidhura në të njëjtën ngjyrë.

Ajo mbante flokët e saj lirshëm rreth shpatullave të saj të zhveshura dhe i shtoi pamjes me stoli të përshtatshme teksa shfaqi make -up dramatik – një fshirje të rimelit të syve të mentes dhe një shkëlqim të shkëlqyeshëm të buzëve.

Pas saj ishte Emily, 29 vjeçe, e cila bëri një shfaqje të bujshme, duke ndezur barkun e saj të tendosur në një majë mëndafshi të çuditshme me shami koke në ngjyrë vjollce dhe rozë të gjallë.

Kjo ishte e kombinuar me një skaj të zi të gjatë, me një këmbë të ndarë, taka me rrip të bardhë dhe një çantë që përputhej.

Ajo gjithashtu mbante flokët e saj të gjata të lirshme dhe të drejta, me një pamje të përsosur make-up dhe pajisje të trasha ari që kompletonin ngritjen.

Ajo u pa herët gjatë ditës, duke hyrë në vend me një jelek të bardhë të ngushtë me lëkurë dhe funde të lirshme, të bashkuara me Gigi dhe Lourdes Leon në Torre Diamante.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat