‘Të gjithë e duan një brune’

Bota e Yjeve

‘Të gjithë e duan një brune’

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 22:43
Filloreta Raçi

Filloreta Raçi ka qenë një prej pjesëmarrësve më të përfolur në edicionin e Big Brother VIP, por hoqi dorë nga qëndrimi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kantautorja e njohur shprehu dëshirën për të dalë dhe për qëndruar e lirë me njerëzit e saj më të dashur.

Ajo i është kthyer normalitet dhe duket se është duke e shijuar jetën jashtë shtëpisë dhe fokusit të vazhdueshëm të kamerave.

Ndërkohë që i mban të informuar fansat e saj të shumtë në rrjetet sociale përmes imazheve që i shpërndan në Instagram.

Ajo duket të ketë bërë një ndryshim në dukjen e saj duke u shndërruar në brune, teksa ndjekësit e kanë pëlqyer pamjen e re.

Image
Filloreta Raçi

“Të gjithë e duan një brune”, ka shkruar në përshkrimin e fotografive të shpërndara në Instagram që për pak minuta kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat