Elvana e mahnitshme në klipin e fundit

Bota e Yjeve

Elvana e mahnitshme në klipin e fundit

Më: 17 mars 2022 Në ora: 10:24
Elvana Gjata

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata është dukur sensacionale dhe e bukur në xhirimet e klipit të saj të ri

EX quhet kënga e re e Elvanës që ka lansuar, derisa ka publikuar foto nga klipi i kësaj kënge.

E veshur më shumëngjyra, Elvana ka një stil në këtë këngë të një vajze moderne, teksa paraqitet para një shtëpie moderne, të punuar me arkitekturë të fundit.

Rrethit të shtëpisë ka shumë lule kurse në një moment ajo ka një spec të kuq që mban në një furkë.

Image
Elvana Gjata
Image
Elvana Gjata

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat