Leonora vjen përplot stil

Bota e Yjeve

Leonora vjen përplot stil

Më: 20 prill 2022 Në ora: 09:27
Leonora Jakupi

Këngëtarja Leonora Jakupi vazhdon të vije për fansat e saj me fotosesione të ndryshme

Këngëtarja kosovare, e cila vitin e kaluar doli me një EP që u pëlqye shumë nga publiku, ka treguar klas edhe në një paraqitje.

Sot këngëtarja ka shfaqur disa foto në një fustan të kuq.

Image
Leonora Jakupi

Edhe këto foto të Leonorës janë realizuar nga Norik Uka.

Kujtojmë se para disa dite kishte bërë edhe një set tjetër fotografik në veshje të bardhë.

Image
Leonora Jakupi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat