Antonela irritohet nga ky ndjekës, ia thotë troç të gjitha

Bota e Yjeve

Antonela irritohet nga ky ndjekës, ia thotë troç të gjitha

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 12:15
Antonela Berisha

Në postimet e saj, dikush po komenton për interesa personale dhe Antonelën kjo gjë po bezdisë.

Ajo në imazhin e fundit ka reaguar ndaj këtij komenti, duke i thënë që të mos komentojë më.

“Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë hua të shkurtra dhe afatgjata që variojnë nga 5,000 € deri në 1,000,000 € për çdo person serioz që dëshiron këtë kredi. 3% interes vjetor në varësi të shumës së huazuar sepse si individ privat nuk dua të shkel ligjin e fajdesë.

Ju mund të shlyeni brenda një periudhe maksimale prej 3 deri në 25 vjet në varësi të shumës së marrë huaj”- ka shkruar ndjekësi.

Ndërsa, Antonela ia ktheu “ti kesh me jetë, po mos na komento ma se na ke ça koken”.

Image
Replikat
Image
Replikat
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat