Arrestohet shqiptari në Austri, sulmoi nënën dhe kërcënoi vëllaun me thikë

Diaspora

Arrestohet shqiptari në Austri, sulmoi nënën dhe kërcënoi vëllaun me thikë

Më: 4 janar 2022 Në ora: 12:39
Policia austriake

Policia austriake është lajmëruar pasditen e djeshme për bërtitma që janë dëgjuar në një banesë në Vjenë.

Mësohet se shqiptari nga Kosova ka sulmuar nënën e tij dhe ka kërcënuar me thikë të vëllain.

22-vjeçari mësohet se prej disa kohësh ka qenë i dhunshëm.

Policia e ka arrestuar të dyshuarin dhe i ka ndaluar përkohësisht hyrjen në banesë dhe takimet me anëtarët e tjerë të familjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat