30-vjeçari shqiptar vritet me thikë në Londër

Diaspora

30-vjeçari shqiptar vritet me thikë në Londër

Më: 16 maj 2022 Në ora: 12:51
Pamje nga Londra

Një shqiptar është vrarë në Londër.

Olsi Kuka, 30 vjeçar nga Shqipëria është vrarë me thika në Barnet në veri të Londrës.

Ai është gjetur i vdekur me plagë të marrë nga therjet.

Policia i ka arrestuar tre persona dy djem, njëri 33 vjeç dhe tjetri 24 vjeç si edhe një vajzë 24-vjeçare.

Autoritetet britanike po punojnë në zbardhjen e shkaqeve që çuan në zbulimin e rastit, shkruan BBC.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat