Vdes në Slloveni një 27-vjeçar nga Mitrovica

Diaspora

Vdes në Slloveni një 27-vjeçar nga Mitrovica

Më: 17 maj 2022 Në ora: 10:18
Tal Peci

Një i ri nga Mitrovica ka vdekur ditë më parë në Slloveni.

Familjarët kanë njoftuar sot se 27-vjeçari Tal Peci ka vdekur në Slloveni më 13 maj.

Varrimi i tij do të bëhet sot, në fshatin Boletin të Mitrovicës.

Në njoftimin e familjes nuk janë dhënë shkaqet e vdekjes së këtij të riu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat