Humb jetën në aksident 21-vjeçari shqiptar në Itali

Diaspora

Humb jetën në aksident 21-vjeçari shqiptar në Itali

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 15:30
Ilustrim

Një 21-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në afërsi të varrezave të Besozzo, në provincën e Varese-s në Itali.

Sipas mediave italiane, Xhemal Letija po udhëtonte me makinë kur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një mur.

I riu ndërroi jetë në vendngjarje pavarësisht përpjekjeve të emergjencës për ta shpetuar.

Autoritetet italiane kanë nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat