I dyshuar për vrasje, arrestohet shqiptari në Greqi

Diaspora

I dyshuar për vrasje, arrestohet shqiptari në Greqi

Më: 21 janar 2023 Në ora: 19:04
Foto ilustrim

Një shqiptar i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e një 47-vjeçari në Kalamatë mëngjesin e së premtes, është arrestuar në Greqi, 

Shqiptari është ndaluar nga policia greke.

Po shqyrtohet nëse është një nga dy personat që udhëtonin në makinë, e cila i bllokoi rrugën motoçikletës së viktimës.

Autoritetet greke vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat