Kërcet sherri me thika në burg, plagoset rëndë i riu shqiptar

Diaspora

Kërcet sherri me thika në burg, plagoset rëndë i riu shqiptar

Më: 18 maj 2023 Në ora: 21:06
Foto ilustrim

Një shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë me thikë në burgun e Malandrinos në Greqi.

Sipas raportimeve nga mediat greke, dy shqiptarë janë përplasur me njëri-tjetrin në burg dhe njëri prej tyre 30 vjeç ka plagosur bashkëkombësin e tij 39 vjeç.

Identiteti i tyre ende nuk është bërë me dije.

Deri më tani, bëhet me dije se autori ashtu edhe i plagosuri vuajnë dënime të rënda me burg për krime të rënda.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat