Shqiptari tenton të përdhunojë 32-vjeçaren greke

Diaspora

Shqiptari tenton të përdhunojë 32-vjeçaren greke

Më: 10 prill 2024 Në ora: 10:23
Policia greke

Një vajzë 32-vjeçare në Symi ka përjetuar momente tmerri në orët e para të së martës brenda kafenesë që ajo ka në ishull, kur një 30-vjeçar shqiptar tentoi ta përdhunonte.

Gruaja ka arritur të lajmërojë autoritetet, për pasojë në vendngjarje kanë shkuar efektivët e policisë.

30-vjeçari ka reaguar dhe kur kanë tentuar ta arrestojnë, i ka sulmuar efektivët.

Ata kanë arritur ta imobilizojnë dhe t’i vënë prangat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat