E diel, 09 maj 2021
  • Cilat janë atletet më të “lezetshme” të pranverës?

    Atletet përveçse ofrojnë rehati, e bëjnë veshjen të duket më bukur dhe plot stil. Për të gjitha ato vajza që dashurojnë atletet, por janë mërzitur nga ngjyrat e errëta dhe serioze, tani është momenti i duhur për të patur atlete me ngjyra.

    Pranvera 2021 vjen së bashku me atletet me ngjyra pastel.

    Janë aq të bukura dhe të lezetshme sa nuk duhet t’i lini pa i patur në gardërobën tuaj.

1 / 7