Me bikini dhe një mesazh të thellë

Futboll

Me bikini dhe një mesazh të thellë

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 11:31
Me bikini dhe një mesazh të thellë

Këtë Shën Valentin Wanda Nara nuk ka harruar të jetë provokuese si gjithmonë, por përtej kësaj ajo ka dhënë një mesazh të fuqishëm për vajzat dhe gratë.

"Trupi i secilës grua jeton një revolucion të ndryshëm, trupi im përjetoi 5 shtatzëni, 5 prerje cezariane dhe megjithëse mund ta përballoja, nuk kam zgjatime të lëkurës, as lipo. Prisni ...

Humbni peshë 5 herë dëgjoni kritika dhe më shumë kritika (pothuajse gjithmonë nga gratë). Secili trup është i ndryshëm, secila grua zgjedh çfarë të bëjë me estetikën e saj ...

Unë aprovoj gjithçka që na bën të ndihemi më mirë. Dhe kritika nuk më lëndon kurrë, ne jemi të gjithë të ndryshëm, të gjithë jemi të veçantë dhe gjithmonë ekziston një me një trup më të fortë, më të dobët ...

Ajo që më dallon është personaliteti im, siguria ime, që nuk ndryshohet nga një filtër, një kirurg dhe pa retushim ... shumë shikojnë nga jashtë dhe nuk e kuptojnë se ajo që me të vërtetë të bën të dashurohesh çmendurisht është personaliteti që të fiton ose të humb përgjithmonë. Shën Valentin i mirë për të gjithë ", shkruan Wanda Nara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat