Spanja me një mungesë të madhe kundër Kosovës

Futboll

Spanja me një mungesë të madhe kundër Kosovës

Më: 13 mars 2021 Në ora: 11:07
Spanja me një mungesë të madhe kundër Kosovës

Spanja me një mungesë të madhe kundër Kosovës

Ylli i mbrojtjes së Villarealit dhe përfaqësueses së Spanjës, Pau Torres, pritet të mungojë në duelin ndaj Kosovës që zhvillohet më 31 mars në Sevilla, ndeshje e cila do të zhvillohet në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Skuadra e Villarealit e ka konfirmuar vetë lajmin për lëndimin e tij, ndërsa gazeta spanjolle “Marca” beson se ai mund të jetë jashtë fushës për të paktën tri javë.

Një plus ky për Kosovën e cila pretendon rezultat pozitiv këtë ndeshje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat