​Përfundon pjesa e parë, Reali në disavantazh

Futboll

​Përfundon pjesa e parë, Reali në disavantazh

Më: 9 maj 2021 Në ora: 21:52
Foto

Ka përfunduar pjesa e parë mes Real Madridit e Sevillës, dhe momentalisht “galaktikët” nuk e gjejnë vetën në pozitë të mirë, ku janë duke humbur me rezultat 1:0.

Fillimisht, Benzema arriti në minutën 12 që të shënojë gol, por pas shikimit të VAR-it, goli u anulua për arsye se ishte në pozitë jashtë loje.

Por, ishte skuadra e Sevillës ajo e cila arriti që ta ndryshojë rezultatin në 1:0, përmes mesfushorit Fernando, i cili shënoi në minutën e 22’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat