Abdixhiku i gëzohet fitores së Milanit

Futboll

Abdixhiku i gëzohet fitores së Milanit

Më: 9 maj 2021 Në ora: 23:21
Lumir Abdixhiku

Milani ka mposhtur Juventusin me rezultat 0-3 në ndeshjen e Serie A.

Kësaj fitoreje i është gëzuar edhe kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Ai në rrjetet sociale ka postuar një fotografi të fanellës së Milanit dhe tri gola të shënuar.

Abdixhiku njihet si një tifoz i Milanit dhe këtë e bënë publike gjithmonë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat