​Për dy minuta dy gola, Levante barazon rezultatin kundër Barcelonës

Futboll

​Për dy minuta dy gola, Levante barazon rezultatin kundër Barcelonës

Më: 11 maj 2021 Në ora: 23:25
Pamje nga ndeshja

Skuadra e Levantes e ka filluar furishëm pjesën e dytë, ku ka arritur të barazojë shifrat me dy gola të shpejtë të Meleros dhe Morales.

Levante ka barazuar shifrat në 2:2 kundër Barcelonës, përmes dy golave të shpejtë brenda dy minutave, nga mesfushorët Melero dhe Morales.

Fillimisht ishte Gonzalo Melero ai i cili e ngushtoi epërsinë e Barcelonës në 2:1 me golin e tij në minutën e 57’, ndërsa Jose Morales arriti t’i barazoj shifrat në 2:2 në minutën e 59’ për Levanten.

Golat:

Melero, 2:1

https://twitter.com/BiL8w/status/1392225995042795525

Morales, 2:2

https://twitter.com/IFAST90/status/1392227065626247170

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat